Завершено перший модуль третьої групи програми «PRO Лідерство»
- 12 хвилин тому
- Читати 1 хв
Три дні та ще одна група молодих лікарів і лікарок зі всієї України.
Медицина як вона є — з управлінням, відповідальністю, важливими рішеннями і людьми, від яких залежить дуже багато.
Перший модуль третьої групи програми «PRO Лідерство» завершено.
За ці дні знову торкнулися тем, які тримають майбутнє української медицини: цифрова трансформація, доброчесність, кібербезпека, управління закладами, фінансові інструменти, євроінтеграція, військова медицина та капеланство, креативне мислення і лідерство.
💙 Дякуємо спікерам, які були поруч: Oksana Piontkovska, Дмитро Черниш, Ілона Катушинська, Євгеній Панченко, Олександрі Машкевич, Марина Слободніченко, Proshkin Viktor, Yaryna Pikulytska, Наталії Дзюбі, Оксані Сєдашовій, Dmytro Samofalov, @Inna Ivanenko
І дякуємо учасникам — за відкритість і сміливість вчитися лідерству саме зараз, коли українська медицина потребує по-справжньому сильних людей.
Програму організовано за сприяння Міністерства охорони здоров'я України та Київської школи державного управління імені Сергія Нижного в межах EU4Recovery — флагманського партнерства Європейського Союзу та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні.
Міністерство охорони здоров'я України
UNDP Ukraine / ПРООН в Україні
European Union in Ukraine
ГО «Київська школа державного управління ім. Сергія Нижного»









Коментарі